eFotbal

Nového kouče má i Jihlava. Po odchodu Jarolíma do Karviné povede tým Lerch

ČTK
Novým trenérem Jihlavy je Jiří Lerch.
Novým trenérem Jihlavy je Jiří Lerch.ČTK / Pancer Václav

Novým trenérem fotbalistů druholigové Jihlavy se stal Jiří Lerch (53). Nahradil Marka Jarolíma (41), kterého ve středu angažovala Karviná a čeká ho premiéra v nejvyšší soutěži. Vysočina o tom informovala na svém webu.

Reklama
Reklama

Třiapadesátiletý Lerch povede mužstvo Jihlavy poprvé v pátečním utkání proti Českým Budějovicím. V jihočeském celku dlouhá léta působil a na jaře s Dynamem sestoupil z nejvyšší soutěže.

Spolu s Lerchem povede Vysočinu jako asistent Lukáš Jarolím, syn bývalého trenéra Slavie nebo reprezentace Karla Jarolíma a bratranec nového karvinského kouče. Trenérem brankářů bude Oldřich Pařízek.

Lerch přebírá Jihlavu na dvanáctém místě druholigové tabulky. Vysočina v posledních pěti kolech získala jediný bod a má 12 bodů. Od sestupových příček ji po 12 kolech dělí tři body.

Trenérské domino vypuklo. Karvinou po odchodu Hyského převzal Jarolím, má prý podobný styl