Kromě již avizované změny, že Praha uvolnila miliony a na Žižkově se opět dá do provozu chybějící tribuna, přišly i konkrétní novinky ohledně změn v hráčském kádru. Po roce na Žižkově balí bývalý reprezentant Zdeněk Ondrášek, jenž se i s rodinou vrací do Polska, kde se porve o další angažmá. "Děkujeme za vše, Kobra, a ať to klapne," loučí se klub se zkušeným střelcem.
V kádru naopak trenéři vítají dalšího zkušeného borce. Z vršovického Ďolíčku se stěhuje pod žižkovskou věž záložník Robert Hrubý. Ten má v nejvyšší soutěži odehráno přes 300 zápasů, vyrůstal na Zbraslavi, ale fotbalově jej vychovala Slavie, kde působil od žáčků až do prvního týmu. Na kontě má starty za reprezentační výběry, v nejvyšší soutěži nastřílel 24 branek.
Novinky hlásí i realizační tým. Po odchodu Vojtěcha Šandery a Jiřího Havránka došlo ke změnám na žižkovské lavičce. Novým asistentem trenéra Jindřicha Tichaie se stal Petr Papoušek, gólmany bude mít na starosti David Řemínek. Pikantní je, že Papoušek před rokem vystřídal Tichaie v pozici hlavního kouče MFK Chrudim. Řemínek pro změnu připravoval gólmany v Táborsku, které hrálo baráž o nejvyšší soutěž.
