Nejdůležitější zprávou je setrvání hlavního architekta úspěchu. Trenér David Jarolím prodloužil s klubem smlouvu o další rok a na lavičce nováčka druhé nejvyšší soutěže bude působit minimálně do června 2027. Společně s ním se Arsenalu na stejné období upsal také asistent Petr Mathauser.
V kádru se ale chystají odchody a loučení s několika oporami. Spolupráce nebude pokračovat se čtyřmi hráči, klub opouštějí Matěj Vít, Pavel Osmančík, dlouholetý hráč Bohemians či Českých Budějovic, a Tomáš Liška. Citelná je ztráta v brankovišti, kde kvůli zdravotním trablům končí pětatřicetiletý gólman Vilém Fendrich. Mimochodem též osobnost ošlehaná elitní ligou, ve které má přesně 100 startů.
Pro Deník pak provozně-obchodní ředitel klubu Radek Rop odhalil i možnost jednoho pikantního příchodu: "Jsme před podpisem smlouvy se středovým záložníkem z prvoligové brněnské Zbrojovky."
