Midtjylland – Kuopio 4:0
Midtjylland vyhrál v Evropské lize čtvrtý zápas v řadě a má nakročeno k postupu do hlavní fáze, kterou hrál už loni. Český obránce Adam Gabriel tentokrát do hry nezasáhl.

Lincoln - Braga 0:4
Na pokračování v soutěži se může těšit i brankář Lukáš Horníček, který pomohl Braze k výhře 4:0 nad Lincolnem z Gibraltaru. Amatérský tým nemá odpovídající stadion, a tak se hrálo v portugalském Faru, kde byli víc doma hráči Bragy.

Ostatní zápasy
Jiří Pavlenka v brance PAOK Soluň v minulém kole uhájil v obou zápasech čisté konto, tentokrát v Rijece zneškodnil šest střel, ale porážce 0:1 nezabránil.
Slovan Bratislava po vyřazení z kvalifikace Ligy mistrů nezačal dobře ani ve druhé soutěži, doma prohrál s Young Boys Bern 0:1. Dominik Pech, který je ve Švýcarsku na hostování ze Slavie, strávil zápas mezi náhradníky hostů. Ještě hůř dopadl polský mistr Lech Poznaň, který prohrál doma s belgickým Genkem 1:5, a to hosté ještě neproměnili penaltu. Dvěma góly se v jejich dresu blýskl slovenský záložník Patrik Hrošovský, který hrával v Plzni.