„Myslím, že je super mít tady někoho, kdo na mě křičí německy a nakope mi pr*del, abych na hřišti běhal,“ smál se na tiskové konferenci Werner, jehož slova citoval facebookový profil FC Chelsea CZ/SK (aktuální informace).
„Ne, vážně, Tuchel je opravdu milý člověk s dobrou filozofií, jak by se měl hrát fotbal. Můžete to vidět na způsobu, jakým se momentálně prezentujeme na hřišti. Hrajeme skutečně dobře, ale myslím, že se ještě můžeme zlepšit,“ pokračoval.
Kritiky si je vědom. „Samozřejmě jsem si všiml, že po takovém gólovém půstu už o vás nemluví jako o super útočníkovi. Musel jsem se zbavit veškerého tlaku, že musím dávat góly,“ dodal čtyřiadvacetiletý útočník.
„Zpočátku jsem měl tu představu, že přijdu a ukážu se v dobrém světle, ale v průběhu posledních měsíců jsem se vrátil nohama zpět na zem. Tak to v Anglii chodí, že nezažijete jediný klidný zápas. Většina hráčů měří metr devadesát a jsou neuvěřitelně silní a rychlí, včetně obránců. Je pozoruhodné, jakou intenzitou se v Premier League hraje,“ uzavřel Werner.
Zdroj: facebook.com/stamfordbridge1905/
