Pekhart rozhodl gólem o výhře Norimberku

[hot]AKTUALIZOVÁNO[/hot] Český útočník Tomáš Pekhart rozhodl gólem v 85. minutě o výhře Normiberku nad Kolínem nad Rýnem v poměru 2:1

Bayer Leverkusen v základní sestavě s českým obráncem Michalem Kadlecem si spravil chuť po domácí prohře s Barcelonou v Lize mistrů. V bundesligovém utkání Bayer doma vyhrál jasně 4:1.

Německá liga, 22. kolo:
Leverkusen - Augsburg 4:1 (1:0)
Branky: 25. a 64. Kiessling, 60. Castro, 70. Schurrle - 50. Koo.
Český obránce Michal Kadlec nastoupil v základní sestavě Leverkusenu, odehrál celý zápas.

Norimberk - Kolín nad Rýnem 2:1 (1:0)
Branky: 28. Esswein, 85. PEKHART - 66. Novakovič.
V základní sestavě domácích nastoupili čeští fotbalisté Adam Hloušek a Tomáš Pekhart, odehráli celý zápas. Hloušek dostal v 57. minutě žlutou kartu.

Hertha Berlín - Dortmund 0:1 (0:0)
Branka: 66. Grosskreutz.
Český obránce Roman Hubník nastoupil v základní sestavě berlínského celku, odehrál celé utkání.

Hamburk - Brémy 1:3 (0:2)

Branky: 76. Petrič - 9. Marin, 45. Trybull, 86. Arnautovič.
Branku Hamburku hájil český gólman Jaroslav Drobný, v základní sestavě dostal šanci i záložník HSV Lukáš Jarolím. Oba čeští hráče odehráli celý zápas.

Kaiserslautern - Mönchengladbach 1:2 (0:2)

Branky: 63. Jessen - 9. Herrmann, 14. Arango.
Český obránce Jan Šimůnek nastoupil v základní sestavě Kaiserslauternu, odehrál celé utkání.

Freiburg - Bayern Mnichov 0:0