Mourinho si pochvaluje přístup mladíků

Mourinho si pochvaluje přístup mladíků

Kouč španělského Realu Madrid Jose Mourinho je nadšen výkony mladíků v dresu "Královského klubu" během přípravy před nadcházející sezónou La ligy, ve které bude Real obhajovat mistrovský titul.

Mladíci Realu se mohli ukázat v přípravném duelu proti lisabonské Benfice, který španělský celek nakonec prohrál 2:5. "Kluci jsou na tom velmi dobře psychicky a jsou vždy připraveni. Navíc jsou moc rádi, že mohou trénovat s áčkem, získávat zkušenosti a ty pak uplatnit v utkáních svých týmů," řekl portugalský kouč Jose Mourinho.

"Mimo to, že získají cenné zkušenosti si navíc dokážou, že mohou hrát na vyšší úrovni, a že na tento level jsou již připraveni. Jsem moc rád za jejich nadšení a přístup," pochválil nadějné hráče bývalý trenér Porta, Chelsea či Interu Milán.

Jedním z talentovaných borců je například Denis Cheryshev, jenž si užívá první společnou přípravu s hvězdami Realu a rovněž se představil ve dvou přípravných utkáních.

"Je to velká čest a privilegium být zde a pomoci týmu. Chtěl bych všem poděkovat, především pak kouči Mourinhovi," řekl.

[CODE]
Benfica 5-2 Real Madrid footyroom.com (2) by Futbol2101[/CODE]