Mourinho: Ať se Carvalho rozhodne tak či tak, budu spokojený

Mourinho: Ať se Carvalho rozhodne tak či tak, budu spokojený

Trenér Realu Madrid Jose Mourinho se nechal slyšet, že je připraven i na situaci, kdy Kaká i Ricardo Carvalho v celku úřadujícího španělského mistra zůstanou a to i přesto, že se o jejich situaci v týmu dlouhodobě spekuluje.

Oba hráči jsou spojováni s odchodem z královského klubu, když už svou výkonností nestačí. Kdyby však přeci jen zůstali, trenér Mourinho s tím problém nemá. "Kaká může klidně zůstat. Ricardo je stále dobrý hráč a pokud zůstane, pokusíme se z něj dostat to nejlepší," řekl Mourinho po vyhraném přípravném duelu proti LA Galaxy (5:1).

"Ricardo pracuje pro tým a vždy odevzdává maximum. Nemusím mu dávat instrukce jak při utkání tak při tréninku, vždy ví, co má dělat. Oba se navzájem velmi dobře známe, hodně jsme toho spolu prožili," řekl na adresu Carvalha jeho krajan Mourinho, jenž se s ním potkal již v Portu či v Chelsea.

Podle Mourinha je pro Carvalha v současné době důležité se správně rozhodnout. "Hlavně aby byl spokojený, to je vše co chci. Když se rozhodne zůstat budu rád, stejně tak v opačném případě," řekl kouč.