Vlastně jsme si dali dva příšerné vlastní góly, smutnil Cipro

Vlastně jsme si dali dva příšerné vlastní góly, smutnil Cipro

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Ostrava se výhrou na jihu Čech vystřelila na devátou příčku tabulky. Kouče domácích Cipra to mrzelo, stratéga ostravského výběru Látala naopak těšilo, že se jim dařilo soupeře držet na uzdě.

Report z utkání naleznete zde.

"Myslím si, že nás pán bůh trestá za tu Boleslav, kde jsme vedli 2:0 a trestuhodně jsme to promarnili. V pondělí jsme si dali vlastně dva vlastní góly. Ostrava až na ty dva góly žádnou šanci neměla," připomněl Cipro minulé ligové kolo.

"Fotbal jsme začali hrát ve druhé půli, kdy jsme Ostravu dokázali dostat pod tlak. Po standardkách a po centrech jsme tam měli šance, Novák to měl na hlavě, následně i Lengyel. Místo toho, abychom zápas vyrovnali nebo dokonce otočili, dostali jsme takový gól, jaký jsme dostali. Zápas rozhodly dva příšerné góly, ale myslím si, že za výkon ve druhém poločase jsme si alespoň ten jeden bod zasloužili," uvedl na stránkách skcb.cz ostřílený trenérský lišák s minulostí ve Slavii či Innsbrucku.

Radoslav Látal na ostravské lavičce samozřejmě nemohl mít s prvním tříbodovým ziskem sezóny nespokojen: "Odvážíme si tři body a jsme spokojeni. Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře, snažili jsme se soupeře napadat hodně vysoko. Podařilo se nám navíc vstřelit velice důležitý gól ze standardní situace, na které jsme se připravovali," prozradil stratég Baníku.

"Chtěli jsme hrát dobře ze zabezpečené obrany a chtěli jsme spoléhat na Milosavljeva, Kukece a Krauta. Pak tam samozřejmě byly nějaké závary, ale snažili jsme se soupeře držet na uzdě, a to se nám dařilo. Do druhého poločasu pak přišel Řezníček, Budějovice hru zjednodušily, dostali jsme se pod tlak. Po chybě Budějovic jsme ale pak dali gól na 2:0 a koncovku zápasu jsme pak zvládli," zakončil bývalý český reprezentant, jenž přišel na Bazaly před pár měsíci ze Sokolova.