Kozel nechápal, co se s týmem stalo

Kozel nechápal, co se s týmem stalo

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Páteční předehrávka proti sobě svedla Duklu Praha a zatím bezbodový tým Slovácka. Nakonec se oba týmy za výsledek 2:2 o body podělily. S remízou mohli být po průběhu, kdy o poločase vedli domácí 2:0, spokojení spíše hráči hostujícího Slovácka.

První poločas se Dukle povedl na jedničku. „S prvním poločasem jsme mohli být spokojení, hráli jsme to, co jsme chtěli hrát. Myslím si, že soupeře jsme přehrávali, dali jsme krásný první gól, který nás uklidnil, a celý první poločas jsme soupeře nepustili do zakončení. Vstřelili jsme dvě branky, takže jsme šli do kabin za stejného stavu jako minule s Teplicemi,“ zhodnotil po zápase první poločas trenér Dukly Luboš Kozel.

Přestávka ale přinesla velikou změnu herního projevu obou soupeřů, Dukle se nedařilo, byla nesmyslně nervózní a výsledkem jejího počínání a zlepšené hry Slovácka bylo vyrovnání na konečných 2:2. „Stejně jako s Teplicemi jsme zdůrazňovali hráčům, že rozhodnuto není, že je důležitý vstup do druhého poločasu. Minulý týden se nám druhý poločas podařil, a teď jsme z prvního protiútoku inkasovali a pak přišla taková 20 minutovka, která z mého pohledu byla nepochopitelná, ač jsme vedli o gól, tak jsem na mužstvu viděl úplně zbytečnou nervozitu a měli jsme 15-20 minut, kdy jsme si nebyli schopní přihrát, a kazili jsme základní věci a z toho jsme potom rekrutovali druhý gól soupeře,“ litoval průběhu druhé půle Kozel.

Po vyrovnávacím gólu Volešáka jakoby se domácí opět probudili a začali hrát, na víc než bod už to ale nestačilo, a tak Slovácko mohlo slavit první bod sezóny. „Teprve od 65. minuty jsme se začali dostávat k naší hře a soupeře tlačit, hru jsme zjednodušili, ale bohužel šance neproměnili, a tak utkání skončilo remízou, z čehož jsem zklamaný,“ přiznal Kozel.