Skvělý Lukaku pomohl neporaženému Evertonu přeskočit Blues

[b]OBSAHUJE VIDEO[/b] Poslední neporažený tým anglické ligy Everton zvítězil v pondělní dohrávce 6. kola 3:2 nad Newcastlem a dostal se na čtvrté místo tabulky před Chelsea.

Mourinha naštvali novináři, předčasně odešel z tiskovky

Liverpoolský tým odehrál výborně především první poločas, v němž vstřelil všechny tři branky. Skóre otevřel už v 5. minutě Romelu Lukaku, jenž se prosadil ještě jednou o půl hodiny později. Mezitím vstřelil druhý gól Ross Barkley, kterém přihrával opět muž zápasu Lukaku.

Newcastle se vrátil do zápasu šest minut po přestávce díky snížení Yohana Cabayeho, jenž se v Goodison Parku prosadil jako první hostující hráč v lize od března. O nervózní závěr se postaral druhým gólem v 89. minutě další Francouz Loic Rémy, jenž měl v nastavení ještě šanci na vyrovnání, ale všechny body zůstaly domácímu týmu.

Everton se díky vítězství posunul na čtvrtou pozici tři body za vedoucí Arsenal. Newcastle je šestnáctý.