Gómez se vrací na trávník a pomýšlí na Ligu mistrů

Gómez se vrací na trávník a pomýšlí na Ligu mistrů

Loňská sezóna nebyla pro německého útočníka příliš vydařenou. Mario Gómez odešel od německého mistra Bayernu Mnichov do italské Fiorentiny a kvůli zranění kolena stihl odehrát jen devět ligových zápasů. V Serii A skončili na čtvrtém místě a devětadvacetiletý útočník má ambice ještě na lepší umístění, které by zaručovalo i účast v Lize mistrů.

Kdo si to podle Mourinha rozdá o titul v Premier League?


"Čtvrté místo ještě můžeme vylepšit. Třetí příčka není jenom snem, ale zároveň možností a k jejímu zrealizování potřebujeme, aby všichni byli ve skvělé formě," přemýšlí o nadcházející sezóně a ambicím Fiorentiny. Naráží tak na fakt, že jeho samotného provázely zdravotní problémy. Zranil se totiž hned v úvodu sezóny. Do hry se zapojil až v polovině února, ale koncem března byl opět mimo hru a přišel i mistrovství světa v Brazílii a o zlatou medaili.

"Jsem spokojen s tím, jak zatím probíhá příprava. Měl jsem spoustu času a mohl se věnovat i jiným sportům, cítím se dobře a zranění je za mnou. Dělám vše pro to, abych na začátku sezony byl ve špičkové kondici. Loni jsem do toho dával vše, i když jsem moc nehrál. Letos chci hrát pravidelně a oplatit Fiorentině její důvěru. Klub koupil mě a podepsal nové smlouvy s Borjou Valerem a Gonzalem Rodríguezem, protože chce nadále růst. Snad letos nebudeme mít takové problémy se zraněními," doufá, že se marodka bude jemu a spoluhráčům vyhýbat.

Nedvěd trvá na tom, že Vidala a Pogbu nikam nepustí