Kováčova náplň práce? Ikona čeká, až se vyjádří Sparta...

Kováčova náplň práce? Ikona čeká, až se vyjádří Sparta...

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Jaká bude nová letenská role Radoslava Kováče, jenž proti Jihlavě sehrál poslední zápas své profesionální hráčské kariéry?

Ščasný: Případné odchody neřeším, to bych se zbláznil

Sám bývalý bek Olomouce, West Hamu United, Basileje či Spartaku Moskva o tom ještě sám hovořit nechce a čeká na oznámení slavného "S"...

"Mám nabídku a jsme domluveni. Nejprve to ale musí oficiálně oznámit Sparta. Čekám, až se vyjádří. Sluší se to," pronesl v interview pro Sparta TV bývalý český reprezentant.

Server iSport.cz se ze stopera náplň jeho budoucí práce pokoušel dostat, ale uspěl jen napůl. Jisté je, že asistenta by Zdeňku Ščasnému dělat neměl.

"Budu trávit co nejvíc času s hráči na hřišti, trenérům budu pomáhat třeba s defenzivou. To je jen jedna z částí mé nové role. Ale nepůjde přímo o pozici asistenta trenéra. Tady už jsou dva, to nám stačí. Brzy se dozvíte víc," pokračoval na oficiálních stránkách Deníku Sport šestatřicetiletý rodák ze Šumperku.

Pokud jde o studium trenérské profilicence, ta zatím není na pořadu dne. "Už jsem o tom dřív přemýšlel, ale k mojí práci to teď úplně podstatné není. Víc než licence jsou dvacetileté zkušenosti. Uvidíme. Třeba jo, možná na to přijde čas," nechal si otevřená vrátka serverem isport.blesk.cz citovaný Kováč, jenž si na mezinárodní úrovni připsal v letech 2004 - 2003 třicet startů.