Plzeň i Sparta do Ligy mistrů? Tyto kluby se jim mohou postavit

Plzeň i Sparta do Ligy mistrů? Tyto kluby se jim mohou postavit

Český šampion z Plzně bude mít v pohárové Evropě jistotu, že ve třetím předkole Ligy mistrů i případném play off bude nasazen.

Kováčova náplň práce? Ikona čeká, až se vyjádří Sparta...

Viktoria bude nasazena do mistrovské části, odkud je postup do skupinové fáze snadnější. Seznam možných soupeřů zahrnuje Rosenborg Trondheim, Astanu, Astra Giurgiu, Crvenou Zvezdu Bělehrad, Dinamo Tbilisi či islandský Hafnarfjordur.

Pakliže by se Krejčího soubor podíval do čtvrtého předkola, hrozily by mu kluby jako Ludogorec Razgrad, Dinamo Záhřeb, Legia Varšava či Borisov.

Pokud jde o druhou Spartu, ta by mohla uhájit nasazení pro 3. předkolo LM, ovšem rozhodne o tom ještě závěr ruské Premier League a souboj Rostova s CSKA Moskva.

Pakliže by Rostov vuhájil druhou příčku, výběr Zdeňka Ščasného by mohl jít například na něj, nebo dále na Young Boys Bern, Steauu Bukurešť, PAOK Soluň nebo AS Monaco.

V případě nenasazení by Dočkal, Vácha a spol. změřili síly s někým ze společnosti Ajax Amsterdam, Fenerbahce Istanbul, Anderlecht Brusel či Šachtar Doněck.

Kdyby se jí slavnému "S" podařilo postoupit do rozhodujícího kola, s velkou jistotou už by čelila velmi silnému protivníkovi. Zmínit můžeme Villarreal, FC Porto a dokonce i Manchester City.