Zdraví nového ostravského střelce Jakubova? Stoprocentní to zatím není

Zdraví nového ostravského střelce Jakubova? Stoprocentní to zatím není

Šestadvacetiletý útočník Alexander Jakubov, jenž vstřelil na podzim ve FNL deset branek, si ve vítězném venkovním duelu ve slezském derby na půdě Opavy připsal prvních pětačtyřicet soutěžních minut v trikotu Baníku a byl tak na hřišti, když padla rozhodující trefa Tomáše Mičoly.

Někdejší vytáhlý hráč Senice, Vlašimi, Varnsdorfu či německého Bautzenu, od něhož si kouč Vlastimil Petržela slibuje další přesné zásahy, se následně v interview pro oficiální klubové stránky fcb.cz rozpovídal nejen o svém zdraví, ale také o prvních třech bodech, na kterých se měl možnost podíle.

O zdravotním stavu...

"Stoprocentní to zatím není. Ten poločas jsem v rámci možností nějak zvládl, ale ta noha ještě není úplně doléčená. Ještě to chce nějaký čas. Ale věřím, že to bude lepší a lepší."

O dojmech z derby...

"Mluvilo se o tom dlouho. Kulisa byla výborná, to se musí nechat. Akorát je škoda, že u toho nebyli i naši fanoušci. Bylo by to ještě lepší. Je cítit, že ta rivalita mezi fanoušky je velká. Už u rozcvičky jsme to trochu pocítili, ale vše v mezích. Hlavně, že máme tři body."

O hře v bouřlivé kulise...

"Mně se v tom právě hraje dobře. Pomáhá mi to, vyhecuje mě to. Byl to ale strašně těžký zápas. Je fajn, že jsme ho zvládli a zase jim trochu odskočili v tabulce. Ale byl to jen jeden zápas, dalších jedenáct je před námi. Nic není rozhodnuto."

Kouč Baníku se otřel o třetího nejlepšího střelce FNL. S Mičolou prý Petržela neválčí