Bayern hledá novou dvojku. Potkají se Ancelotti a Sirigu opět v jedné kabině?

Bayern hledá novou dvojku. Potkají se Ancelotti a Sirigu opět v jedné kabině?

Ostřílený brankář Salvatore Sirigu, jenž momentálně hájí tři tyče španělského klubu Osasuna Pamplona, začal zajímat Bayern Mnichov.

Třicetiletý gólman s minulostí v Palermu, Anconě či Cremonese je v Primera División zapůjčen z Paris Saint-Germain, jemuž by měl definitivně zamávat letos v létě.

Magazín Kicker hlásí, že bavorský gigant vidí ve vytáhlém Siriguovi někoho, kdo by mohl nahradit aktuální dvojku za Manuelem Neuerem, kterou je osmadvacetiletý Sven Ulreich.

Ten je v Mnichově druhou sezonu a v lize má za tu dobu odehráno jen něco málo přes 300 minut. Tisk hlásí, že by se mohl v létě vrátit zpět do Stuttgartu, který je na nejlepší cestě vrátit se mezi německou elitu.

Trenér aktuálního bundesligového lídra Carlo Ancelotti vyhlédnutý cíl dobře zná. Svého krajana už totiž před lety přivedl do Parku princů a během jeho francouzské mise z něj udělal jedničku, kterou poté byl po čtyři sezony.

Čtyřnásobný mistr Ligue1, který má na kontě i mezinárodní stříbro z Eura 2012 v Polsku a na Ukrajině, odstartoval ročník 2016/2017 v Seville, kde však dlouho nevydržel a záhy se přesunul do Osasuny.

Čech zuří, Wenger jej chce nahradit neznámým anglickým mladíkem!