Legenda City jedná s United! Stane se novým Tevézem?

Legenda City jedná s United! Stane se novým Tevézem?

Manchester City na rozdíl od jiných anglických gigantů nemá příliš mnoho klubových legend. Jedna se ale přece jen najde - brankář Joe Hart.

Právě ten strávil v modré části Manchesteru téměř celou kariéru. Po příchodu kouče Guardioly byl ale lidově řečeno vyhozen z týmu a byl poslán na hostování do italského klubu FC Turín.

Za nedlouho ale Turínským roční půjčka končí a Hart tak bude muset řešit budoucnost. K City se kvůli Guardiolovi vrátit nechce, rád by si však opět zahrál Premier League. Ne každému svědčí italské jídlo a počasí.

Ale do kterého týmu? Ty nejlepší kluby jako je Chelsea, Tottenham, Arsenal, Manchester United nebo Liverpool mají bránu plnou. Jenže není žádným tajemstvím, že David de Gea z United jedná s Realem Madrid.

A právě v případě, že by španělský brankář podepsal smlouvu ve svém rodném městě, by José Mourinho chtěl podepsat Joea Harta. Fanoušci obou manchesterských mančaftů se ale zlobí.

"Podepiš smlouvu s United a u nás jsi skončil," zní z tábora City. "Nepotřebujeme tě! Naše dvojka, Sergio Romero, je lepší," říkají pro změnu příznivci Rudých ďáblů. 

V případě tohoto přestupu by se tak Joe Hart stal jakýmsi "novým Carlosem Tevézem," jenž ale vyměnil červený dres za modrý.