Další trable pro Arsenal? Kostra defenzívy je na odchodu!

Další trable pro Arsenal? Kostra defenzívy je na odchodu!

Arsenal zažívá jednu z nejhorších sezón v tomto století a v té další může být ještě hůř. Na odchodu je jedna z největších jistot Gunners v posledních letech - obránce Laurent Koscielny.

Za poslední roky Arsenal utrpěl znatelné ztráty. Thierryho Henryho nahradil Olivier Giroud a podobně to bylo téměř na všech postech, kde ovšem "downgrade" nebyl tak citelný. 

Pouze dvě změny fanouškům Kanonýrů takřka nevadí. A to, že Alexis Sanchéz nahradil Dennise Bergkampa a že Laurent Koscielny nahradil Tonyho Adamse.

Oba současní Gunneři sice zatím nehrají tak, jako jejich předchůdci, jsou to ale oni, na koho si fans Arsenalu nemohou stěžovat. Koscielny měl skvělé hlavně dvě předešlé sezóny. Tahle ale není úplně optimální a francouzský stoper tak zvažuje změnu dresu. 

A zájemci se objevili ihned. A rovnou dva. Ze stejného města. Ani v jednom případě by ale příznivci Kanonýrů spokojeni nebyli. Interest totiž projevil Manchester United a Manchester City.

Již v minulosti přestoupil Robin van Persie k Rudým ďáblům a Samir Nasri k Citizens a oba si to v zápase na Emirates Stadium řádně "užili." Fanoušci Gunners je nesnáší dodnes i přesto, že už v Manchesteru nepůsobí.

Arsenal už na něj nalepil i cenovku - 25 milionů liber!

Má si tedy Koscielny pořizovat vilu v okolí Manchesteru, nebo zůstane v rušném Londýně?