Mourinho si stěžuje na úzký kádr i Shawův charakter

Mourinho si stěžuje na úzký kádr i Shawův charakter

Trenér Manchesteru United José Mourinho zpochybnil chování svého obránce Luka Shawa, který se při sobotní remíze se Swansea znovu zranil. Sezona je v plném proudu a José si tak po desáté domácí remíze tuto sezonu postěžoval například na únavu hráčů.

"O zraněních nic nevím, myslím, že zranění Shawa bude velké, protože když opustíte hřiště po deseti minutách musí to určitě být nějaké hodně velké a vážné zranění," poznemenal ironicky Mourinho na pozápasové tiskové konferenci. Nejsou to první zdravotní problémy tohoto anglického obránce, neboť Shaw má soustavné zdravotní potíže již od září 2015.

"Ztratili jsme hráče i body, takže ano, dnešek považuji za špatný den," popsal frustrovaný José své pocity. United se tedy i nadále trápí na pátém místě a vypadá to, že cesta do vysněné Ligy Mistrů by mohla vést spíše přes letošní výhru v Evropské Lize.

"Nemůžete vytrhávat výkony z kontextu, tohle je devátý dubnový zápas, máme tým složený z 22 hráčů, z nichž je nyní k dispozici 14. Není to lehké," postěžoval si na závěr portugalský kouč. Mezi další zraněné totiž patří například Ibrahimovič, Pogba, Fellaini nebo třeba Phil Jones.