Kroos, nebo Fabiho. Takové je přání Manchesteru United

Kroos, nebo Fabiho. Takové je přání Manchesteru United

Z ústředí Manchesteru United měla podle italského novináře Gianlucy Di Marzia prosáknout zpráva, že tamní Rudí ďáblové touží na Old Trafford přivést buď Toniho Kroose z Realu Madrid, nebo Fabinha z Monaka.

Dvacetinásobný šampion Anglie má za sebou v Premier League lehoučce nadprůměrný ročník s dlouhou šňůrou bez porážky a stále je ve hře o triumf v Evropské lize. José Mourinho ovšem i tak bude po vedení požadovat další posílení, aby se mohl v příští sezoně 2017/2018 zapojit do regulérního boje o celkové prvenství v lize.

Nové tváře budou jednou z priorit portugalského manažera Josého Mourinha. Bývalý stratég Interu, Porta, Realu či Chelsea měl umístit na seznam právě Kroose s Fabinhem.

Třiadvacetiletý brazilský univerzál do defenzívy už působí v Ligue1 čtvrtým rokem. Předtím oblékal trikoty Fluminse a Realu Madrid. O čtyři roky starší německý reprezentant s minulostí v Bayernu Mnichov dohrává ve španělské metropoli třetí rok. S Manchesterem United je jeho jméno spojováno dlouhodobě. "Special One" má být přesvědčen o tom, že by na severu Anglie v divadle snů obstál více, než jeho starší krajan Bastian Schweinsteiger, jenž už je v Chicagu Fire.

Valdés opět myslí na La Ligu. 2 kluby, se kterými už je v kontaktu?

Barca bude obřím transferem z Liverpoolu riskovat, že naruší hierarchii kabiny