Černý, Polom a Hůlka svlékli dres Votroků. Kterých 6 hráčů je ještě může napodobit?

Černý, Polom a Hůlka svlékli dres Votroků. Kterých 6 hráčů je ještě může napodobit?
OBSAHUJE VIDEO

Hradečtí Votroci již ví, že se budou pokoušet o rychlý návrat mezi elitu s novým trenérem Karlem Havlíčkem, jenž vedl východočeské mužstvo v posledních třech kolech.

Kouč, jenž by si přál zůstat šéftrenérem mládeže, už ví, že na oné cestě nebude moci počítat s mladou dvojicí Lukáš Hůlka (10 vystoupení) a Roman Polom (8 ligových startů).

Oba hráči byli v Hradci Králové pouze na hotování a po zapůjčení se vrací do své domovské Mladé Boleslavi.

U týmu po vypršení smlouvy končí i jeho dvaatřicetiletý kapitán Pavel Černý. "Ani jeden z těchto tří hráčů u nás pokračovat nebude," potvrdil sedmačtyřicetiletý nástupce stratéga Pilného.

Odchodů navíc může být i více. Aktálně se skloňuje dalších šest jmen, s tím, že zůstat v první lize by mohli například brankář Radim Ottmar a dále pak Tomáš Holeš, Adam Vlkanova, Daniel Trubač, Tomáš Malinský či Petr Schwarz.

"Pokud někteří z našich nejlepších hráčů dostanou nabídku z první ligy, bude těžké je udržet," pokračoval smířeným tónem Havlíček.

Ten bude naopak chtít přivést Pod lízátka levonohé borce, konkrétně stopera, krajního beka i středopolaře. "Na zakládání akcí i standardky máme jen pravou nohu," vysvětlil nadřízený Pázlera, Jirsáka či Mudry.