Získali United druhého Pogbu? Francouzský talent jakoby mu z oka vypadl

Získali United druhého Pogbu? Francouzský talent jakoby mu z oka vypadl

Fanoušci Manchesteru United po loňských megapříchodech stále marně čekají na první velké jméno. Mourinho zatím žádnou přestupovou bombu neohlásil a to přitom před rokem na Old Trafford přišli Paul Pogba, Zlatan Ibrahimovič nebo Henrich Mchitarjan. Přesto není v Manchesteru úplně mrtvo... Koho mohl nově představil?

Mluví se o řadě hráčů špičkových kvalit. Antoine Griezmann, Kylian Mbappé nebo Cristiano Ronaldo. Zatím však ze známějších jmen dorazil pouze Victor Lindelof.

Jedinou posilou však není. Nově se Mourinhovi hlásil francouzský reprezentant do šestnácti let Aliou Badara Traoré, který přišel z Paris Saint-Germain. Dal tak přednost před Juventusem nebo Manchesterem City.

Mladý záložník je přirovnáván k Paulu Pogbovi a s United podepsal čtyřletou smlouvu. Premiérovou sezonu v Anglii stráví v juniorce, kde by se měl připravit na přestup mezi dospělé.

A co patří mezi jeho největší přednosti? Fyzické parametry, rychlost, technika i nezvykle dlouhý krok. I díky tomu zvládá vybojovat spoustu míčů, utéct soupeřům a silný je i ve skluzech. Navíc má čich na góly. Podobnost s Pogbou je skutečně velká.