Sanches má nečekaného pokušitele. Dokáže trumfnout volání ze slavných adres?

Sanches má nečekaného pokušitele. Dokáže trumfnout volání ze slavných adres?

Nejskloňovanějším jménem Bayernu Mnichov je během tohoto léta dvacetiletý záložník Renato Sanches. Talentovaný mladí přišel před rokem z Benfiky Lisabon, ale nedokázal se příliš aklimatizovat na německou nejvyšší soutěž. V posledních měsících se stále častěji ozývají signály, že by mohl Allianz Arénu opustit.

Svými výkony v Benfice si před rokem řekl o angažmá, které mu mělo změnit život. Přesun však nevyšel podle představ. Bundesliga mu zřejmě nesvědčí, protože v národním dresu Portugalska je jako vyměněný. Před rokem ovládl s Ronaldem a dalšími evropský šampionát ve Francii a nyní bojuje o účast na turnaji v Rusku. 

Sanches je zajímavý artikl, po kterém je poptávka. Nejprve to byl Manchester United, ale na Old Trafford nakonec nezamířil. Ve hře bylo i Monako nebo AC Milán, které chtělo hráče na San Siru využít po dobu dvou let v rámci hostování. Pár týdnů je ve hře také Liverpool, který před několika dny poslal do Mnichova další nabídku.

Podle listu Wales Online se o jeho služby čerstvě uchází také Swansea. Velšský klub by rád figuroval v poklidném středu tabulky Premier League a neděsil se možností sestupu. Trenér Paul Clement pracoval před lety v Bayernu jako asistent a věří, že má ještě jisté konexe. Sanches by skutečně mohl bavorského giganta opustit. O víkendu nenastoupil v ligovém utkání proti Werderu Brémy a německá média se domnívala, že ho Ancelotti šetří, aby se nezranil a byl prodejný.