Koeman vyznává přísnou disciplínu a Rooney ho zklamal. Bude to znamenat lavičku?

Koeman vyznává přísnou disciplínu a Rooney ho zklamal. Bude to znamenat lavičku?

Jak už médii proběhlo, jednatřicetiletý útočník Wayne Rooney byl na začátku právě probíhajícího měsíce zatčen za jízdu pod vlivem alkoholu ve svém Volkswagenu.

Bývalý kanonýr Manchesteru United i Albionu už si s alkoholem zažil svoje. Už dříve ho bulvár několikrát zachytil v podnapilém stavu.

"Celá situace mě opravdu zklamala. Požaduji disciplínu jak na hřišti, tak mimo něj," nechal se slyšet nizozemský manažer liverpoolských Tofees z Goodison Parku Ronald Koeman.

"Až bude vhodný čas, všechno si vyřešíme interně v klubu. S Waynem jsem mluvil já i předseda klubu Bell Kenwright," citoval web idnes.cz slova bývalého stratéga Southamptonu či Feyenoordu Rotterdam.

Bude to znamenat klubový distanc? S největší pravděpodobností nikoliv, kouč aktuálně dvanáctého celku tabulky s ním počítá i v sobotu 9. září, kdy jejich stadion navštíví lépe postavený Tottenham Hotspur.

"Pokud bude připravený, bude hrát," uzavřel na stránkách idnes.cz Koeman, jenž dal Rooneyho do základu ve všech třech dosavadních případech a ten se mu za důvěru odvděčil dvojicí přesných zásahů.

18. září čeká kolegu Mirallase, Klaassena, Sigrudssona, Schneiderlina a spol. slyšení v soudní síni. Vedení Evertonu, jehož je odchovancem, ho podle zákulisních informací potrestalo pokutou ve výši 300 tisíc liber.

Wenger prozradil, že mohl posilu PSG získat už loni