Co stojí za úspěchem CR7? Prazvláštní životospráva!

Co stojí za úspěchem CR7? Prazvláštní životospráva!

Nikdo nepochybuje o tom, že Cristiano Ronaldo patří k fotbalovým velikánům. Jen málo hráčů, jestli vůbec někdo, řadíme výš než právě současného kapitána portugalské reprezentace. Málokdo si z nás ovšem dokáže představit takový život, jenž právě CR7 žije.

Samozřejmě každý by si rád zkusil, jaké to je být Cristianem Ronaldem. Sláva, peníze, fotbalové umění, jméno, ale i velmi neobvyklá životospráva. To vše charakterizuje současnou hvězdu Realu Madrid. 

Zatímco jiní špičkoví sportovci, jako třeba Lionel Messi, drží jakousi dietu, Cristiano Ronaldo sází na něco úplně jiného. Sedmička Bílého baletu totiž nespí v noci osm hodin v kuse jako "normální" lidé. 

Ronaldo si za působení Carla Ancelottiho v Bílém baletu najal odborníka na spánek, jenž se jmenuje Nick Littlehales. Ten mu sdělil, že pokud člověk spí klasických osm hodin v kuse, po třinácté hodině, kdy nespí, začíná být málo produktivní. A právě v tomto čase většinou Ronaldo řádí na hřišti.

Přišel proto s vylepšovákem. Portugalské hvězdě doporučil, aby spal pětkrát denně po dobu 90 minut. To ale není vše. Ideální je prý spánek v poloze, kdy má skrčená kolena jako miminko. Navíc mu doporučuje, aby každý den spal v čerstvě povlečené posteli a hodinu před usnutím nezapínal jakékoliv obrazovky jako například počítač, televizi nebo mobilní telefon.