Potřebujeme Ronalda, zní z tábora ztrácejícího Realu

Potřebujeme Ronalda, zní z tábora ztrácejícího Realu
OBSAHUJE OHLASY

Tři zápasy, pět bodů. Vstup Realu Madrid do ligové sezony není zrovna ideální. Obhájce titulu má potíže především v ofenzivě. Vždyť Levante dokázal v sobotu vstřelit jediný gól a navíc přišel o útočníka Karima Benzemu. Nyní se čím dál tím více ukazuje, jak je pro bílý balet důležitý Cristiano Ronaldo, který si odpykává disciplinární trest.

Když v srpnu viděl ve Španělském superpoháru proti Barceloně CR7 červenou, nikoho nenapadlo, jak velké trable to Realu způsobí. Pětizápasový trest však partě kouče Zinedina Zidana nadělal velké potíže.

Portugalský kanonýr bude chybět ještě jeden zápas, když zmešká duel na půdě Realu Sociedad 17. září. Pak už bude moci hrát a na tu chvíli se všichni těší.

„Snažili jsme se, dali jsme do toho všechno, ale neproměňovali jsme naše šance. Možná nám chyběla trochu jiskra. Potřebujeme Cristiana a jeho góly, ale není to o jeho postu,“ řekl po utkání Theo Hernandez.

Nadšený nebyl ani Marcos Llorente. „Nebyl to zápas, jaký jsme si představovali, ale bylo by to horší, kdybychom si šance nevytvářeli. Takové věci se stávají. Musíme dál pracovat. Je jasné, že Ronaldo je pro nás velmi důležitý především díky své schopnosti dávat branky v jakémkoli okamžiku zápasu,“ prozradil Llorente.

ZVEDÁ SE OPONA LM A EL, ŠLÁGREM VÍKENDU DERBY V LONDÝNĚ A V PRAZE