Na koho si dělá Real zálusk v bundeslize? Na radaru je možný nástupce Benzemy

Na koho si dělá Real zálusk v bundeslize? Na radaru je možný nástupce Benzemy

Klub, jenž v posledních dvou kolech La Ligy nedokázal před domácím publikem skolit ani Valencii, ani Levante, pokračuje ve sledování jednoho z největších německých talentů současnosti.

Na radaru madridského celku, jemuž chybí do vyrovnání světového rekordu Santosu v počtu gólových utkání už jen velmi málo, je střelec bundesligového Red Bullu Lipsko Timo Werner.

Úspěšný francouzský kormidelník Zinedine Zidane si podle informací El Chiringuito velmi dobře uvědomuje kvality německého reprezentanta a už o něm diskutovat se svým trenérským štábem.

Představitelé Bílého baletu údajně vidí ve Wernerovi možného nástupce za Karimu Benzemu, jenž stále zůstává v kádru Realu, ale o jeho konci po mnoha letech dobrých služeb se píše v každém přestupovém období.

Aktuálně se má cena jednadvacetiletého Wernera pohybovat okolo 50 milionů eur, což je oproti loňskému létu, kdy za něj tým z Red Bull Areny zaplatil o 40 milionů eur méně, pořádný skok.

Bývalý hráč Stuttgartu, jenž proměnil posledních sedm mezinárodních vystoupení v 6 branek, pálí jako život. První tři bundesligové zápasy přetavil ve 3 přesné zásahy a je na nejlepší cestě zopakovat svou bilanci z uplynulé ligové sezony, která se zastavila na jednadvaceti trefách.

Costa do Atlétika a nová posila Arsenalu?