Možní nástupci Navase? Prezident Realu má na seznamu 5 brankářů

Možní nástupci Navase? Prezident Realu má na seznamu 5 brankářů

Pakliže se Bílému baletu nepodaří v příštím roce uzavřít smlouvu se současnou jedničkou Manchesteru United Davidem de Geu, jeho nejvyšší představitelé se budou definitivně poohlížet jinde.

Prezident Realu Florentino Pérez stále zůstává odhodlán k tomu, aby bývalého strážce svatyně konkurenčního Atlétika přivedl na San Bernabéu, což by znamenalo odchod Kostaričana Keylora Navase.

Don Balon ovšem píše, že nynější svěřenec José Mourinha a reprezentační gólman Španělska není jediným brankářem, o kterém se v Madridu uvažuje. Vlivný Pérez už vyslal své skauty, aby se rozhlédli i po dalších jménech. Spolu s De Geou se dohromady jedná o 5 mužů.

Mezi uvažovanými tvářemi figuruje i dvaadvacetiletý mladík Athletica Bilba Kepa Arrizabalaga (jeho tým v Primera División dosud neinkasoval), jehož úřadující šampion La Ligy oťukával již letos v létě. V lehkém kontaktu byl Real také s Gigi Donnarummou z AC Milán, což však bylo ještě předtím, než se teenager rozhodl znovu upsat milánským Rossoneri.

Mezi dalšími sledovanými gólmany se nalézá také Bernd Leno z Bayeru Leverkusen a management Realu stále řeší také slovinskou jedničku jednoho z úhlavních nepřítelů Jana Oblaka, jenž je momentálně doma na stadionu Vicente Calderóna.

Konečné rozhodnutí ohledně třicetiletého Navase bude každopádně záležet na jeho formě a konzistenci.

Které evropské kluby mimo TOP 5 soutěží zatím neztratily ani bod?