Stoupáme tabulkou a to vždy potěší, zářil po bodové loupeži u Votroků Csaplár

Stoupáme tabulkou a to vždy potěší, zářil po bodové loupeži u Votroků Csaplár
OBSAHUJE VIDEO

Ačkoliv byl Hradec Králové proti Příbrami favoritem už jen kvůli postavení v tabulce, v souboji exligových mužstev nakonec žádné body na východě Čech nezůstaly.

Příbramský trenér Josef Csaplár byl po vítězném utkání v Hradci Králové hodně spokojený a dočkal se čtvrtého vítězství na nové lavičce, díky čemuž se jeho soubor posunul na průběžnou sedmou pozici se čtyřbodobou ztrátou na první příčku, kterou okupupují FC Slezský Opava a Dynamo České Budějovice.

"Odvedli jsme dobrý taktický výkon, ve kterém mi však chybělo trochu více fotbalovosti. Stoupáme tabulkou a to vždy potěší. Po utkání s Olympií Praha, které jsme neodehráli špatně, avšak bez bodového zisku, jsme se nyní vrátili na vítěznou vlnu, ve které chceme pokračovat. Byl to náročný zápas, který je pro naše mladé hráče velkou zkušeností. Od úterý se připravujeme na Frýdek Místek a doufám, že nás fanoušci přijdou podpořit," přál si webem fkpribram.cz citovaný kouč, jenž v minulosti seděl na lavičkách Viktorie Žižkov, Slavie či Liberce.

A podpora asi bude na místě. Před domácím publikem to zatím Zápotočnému, Skácelovi, Grajciarovi a spol. až tolik nejde a z pěti pokusů vyhráli pouze dvakrát.

Trenér hradeckého výběru Karel Havlíček na pozápasové tiskovce uvedl, že jeho tým inkasoval "strašně laciné branky a prohrál zaslouženě". Pro Votroky se jednalo o druhou prohru v sezoně a nynější tabulka jim přisuzuje šesté místo.

Šilhavý by asi vyměnil svou sérii za tři výhry a jednu prohru. A Vrba čaruje, byť jen v lize