Viktoria už Vavrušku nechce. Který trenér míří pod žižkovský televizní vysílač?

Viktoria už Vavrušku nechce. Který trenér míří pod žižkovský televizní vysílač?

Pětačtyřicetiletý David Vavruška ve Viktorii Žižkov dotrénoval. Vedení tradičního pražského celku se totiž nelíbí nejen výsledky a s nimi spojené postavení ve druholigové tabulce, ale také herní projev.

Jedenáctá pozice, na kterou se klub propadl po třech porážkách v řadě, je po třetině soutěže za očekáváním. Představitelům Viktorie se nelíbí ani 18 inkasovaných gólů.

Jak informoval Deník Sport, někdejšího stratéga Opavy, Teplic, Příbrami či Liberce, který byl v čele realizačního týmu od letošního března, by měl pod televizní věží vystřídat Bohuslav Pilný, jenž zatím naposledy vedl hradecké Votroky.

Sportovní ředitel Michal Dyml vše potvrdil. "Ano, jednáme. Mohu potvrdit zájem můj i klubu," citoval server isport.blesk.cz slova funkcionáře.

Zájem o práci v metropoli má i čtyřicetiletý stratég. "Nabídka Žižkova mě láká, jedná se o pražský klub s bohatou historií. Rád bych mu pomohl k výstupu do vyšších pater tabulky," doplnil v Deníku Sport Pilný.

Nový muž na žižkovské lavičce by měl vést první tréninkovou jednotku v novém působišti již ve čtvrtek nebo v pátek. Soutěžní debut pak nastane v pátek 13. října ve venkovním duelu na půdě třináctého Ústí nad Labem.

Ben Chaim v problémech. Měl slavit židovský svátek místo duelu na Dukle? Dělali to i Grant či Benajun