Modelové utkání na Spartě? Padlo 5 gólů, Kaya byl opět v akci a skóroval

Sparta, jež zakončila minulou sezonu 2017/2018 se ziskem více než 22,5 milionů korun a poprvé po dvanácti letech se dostala do kladných čísel, si opět okořenila reprezentační přestávku modelovým utkáním, do něhož se zapojili zástupci hned několika letenských výběrů.

Torzo áčka si to na Strahově rozdalo s vlastní devatenáctkou, která byla mimochodem doplněna také o testovaného Umeha Gozieho, jehož aktuálně zkouší juniorka slavného "S".

Ač měl převahu zkušenější tým, který byl z většiny tvořen hráči prvního mužstva, jako první udeřili zásluhou Kristiána Flaka "rudí".

V utkání na dvakrát pětadvacet minut však ještě do půle srovnal Marc Janko, jenž využil pokutový kop nařízený za faul na Vatajelua.

I když "žlutí" (za které odehrál druhé dějství i kapitán David Lafata, jenž ve své velké šanci hlavičkoval pouze do ty tyče) prohrávali ještě jednou poté, co se střelecky prosadil Biabiany, obrat nakonec zařídili Kaya a Néstor, jenž skóroval na konečných 3:2 po akci Plavšiče.