United chtějí vyplatit hvězdu Atlétika. Za 150 milionů eur!

Na konci sezony opustí Manchester United záložník Michael Carrick a další středopolař Ander Herrera zatím otálí s prodloužením smlouvy. José Mourinho by se tak mohl dostat do potíží. Něčemu takovému ale hodlá předejít a pořídit si posilu, aby najednou nezjistil, že nemá koho postavit.

United chtějí vyplatit hvězdu Atlétika. Za 150 milionů eur!

Právě proto si vyhlédl novou posilu do zálohy, kterou je opora Atlétika Madrid Saúl Niguez. Dvaadvacetiletý španělský reprezentant má v devítiletém kontraktu výkupní klauzoli ve výši 150 milionů liber, kterou hodlá portugalský stratég aktivovat.

O Nigueze se zajímá i Chelsea, ale zase ne tolik, aby za něj zaplatila zmíněných 150 milionů eur. Blues atletům nabídli přibližně polovinu této částky, přesněji řečeno 71 milionů liber.

United se sice snaží vyjednat s Herrerou nový kontrakt, ale rádi by mu smlouvu prodloužili pouze o jeden rok, kdežto španělský záložník by si představoval poněkud delší platnost. Z této situace hodlá vytěžit Atlético co nejvíce a chce Herrerovi nabídnout smlouvu.

Klidně by se tak mohlo stát, že Herrera půjde do Madridu po sezoně zcela zdarma a Niguez opačným směrem za 150 milionů eur. To by pro Rojiblancos byl vynikající obchod. United se zajímali i o Antoina Griezmanna, ale vzhledem k tomu, že mají Lukaka, Martiala a Rashforda, tak dalšího forvarda akutně nepotřebují a raději zvolí posílení středové řady.