Vrba? Jílek? Ne, za nejlepšího trenéra u nás považuje Trpišovského...

Vrba? Jílek? Ne, za nejlepšího trenéra u nás považuje Trpišovského...

Jaroslav Šilhavý slávistickou obec rozděloval. Podle některých fanoušků hrál jeho tým zbaběle, jeho zastánci zase jeho předčasný konec v Edenu formou odvolání označují slovy hnus či podraz.

Co si o tom všem myslí Ladislav Vízek? "Šéfové Slavie měli nosy nahoru, a proto teď, když se tolik nedaří, trenéra odvolali. Nemyslím si, že to je úplně v pořádku, ale bohužel, takhle se v Česku dělá fotbal, nejsme v Anglii, kde trenéři zůstávají 10 let," uvedl v interview pro portál aktualne.cz bývalý úspěšný československý reprezentant.

Co podle něj mohlo připravit bývalého stratéga Dukly, Jablonce či Liberce o místo? "Jarda Šilhavý ale podle mě trochu zmatkoval se sestavou. Možná, že ty posily, které si přivedl, mu zlomily vaz. Mám pocit, že se v tom topil. Není možné nechat Hušbauera sedět na evropské poháry poté, co ten hráč Slavii v podstatě vykopal titul. To samé Stoch, ve čtvrtek hraje v Evropské lize famózně a v neděli nehraje - to je podle mě obrovská chyba. Myslím si, že i tohle hnulo s papaláši ze Slavie, aby Jardu odvolali," pokračoval vítěz Letních Olympijských her z Moskvy.

Nejvíce je s uvolněným postem spojován Jindřich Trpišovský. Jeho jmenování do funkce by mělo proběhnout v řádech hodin. A Vítez s touto volbou nemá absolutně žádný problém. "Věřím mu, vidím, co umí s mužstvem. Pana Trpišovského totiž považuji za nejlepšího trenéra u nás. Má výsledky, rozumí tomu. Dvojka Nezmar - Trpišovský se mi zdá pro Slavii velmi zajímavá," uzavřel portálem aktualne.cz citovaný internacionál, který si kromě Dukly zahrál také za francouzský Le Havre.

Činy z Číny: netrpělivá sázka na projekt Slavia Liberec