Danoski u Litavky končí, Slepička pokračuje. Čím vším Csaplára zaujal?

Danoski u Litavky končí, Slepička pokračuje. Čím vším Csaplára zaujal?

Zatímco podzimní část strávil Miroslav Slepička ve třetiligovém Písku, jaro by měl odehrát ve druholigové Příbrami, čili v klubu, ve kterém odstartoval svou profi kariéru.

Zatím ještě za tým u Litavky neodehrál ani jeden přípravný duel, ale to by už měla být jen otázka času, což potvrdil také trenér Josef Csaplár.

"Slepička je kvalitní hráč. Má na to, trénuje bez problémů. Jeho největší přínos by měl být ve schopnosti dát gól, připravit šance, podržet míč, poradit mladším. Připravuje se svědomitě, mohu prozradit, že od prvního dne přípravy zhubl už čtyři kila," ozřejmil bývalý stratég Liberce, Viktorie Žižkov či Slavie.

Majitel Jaroslav Starka věří, že by mohl někdejší útočník Sparty, Fürthu či Dinama Záhřeb vystřílet Příbrami opět první ligu. V české nejvyšší soutěži nastřádal k tomuto datu 104 utkání a 27 přesných zásahů.

Zatímco veterán se zkušenostmi z MMA pokračuje, útočící makedonský záložník Zoran Danoski už v klubu končí. Z rodinných důvodů ukončil českou anabázi a chystá se na cestu do Makedonie.

"V Příbrami jsem měl angažmá již podruhé a opět jsem tu byl spokojený. Děkuji panu Starkovi za šanci zde působit a přeji úspěšnou cestu za postupem do ligy," uzavřel na webu fkpribram.cz sedmadvacetiletý Danoski, jenž se v minulosti objevil také v Baníku Most.