Bolt se zjeví v Signal Iduna Parku i na Old Trafford a hlásí: Do nároďáku se můžu dostat lehce

Bolt se zjeví v Signal Iduna Parku i na Old Trafford a hlásí: Do nároďáku se můžu dostat lehce

Pátek dopoledne bude terminem T, kdy světový rekordman ve sprintu na 100 a 200 metrů Usain Bolt absolvuje tréninkovou jednotku s bundesligovou Borussií Dortmund. 

"BVB, připav se na pátek," vzkázal na svém Instagramu fenomenální atlet, který je osminásobným olympijským vítězem. Fanoušci Borussie se mají na co těšit, neboť příprava bude otevřená veřejnosti.

Jamajčan, který se před pár týdny upsal přednímu jihoafrickému celku FC Mamelodi Sundowns, uprostřed právě probíhajícího týdne absolvoval exhici v Basileji, na níž nastoupil po boku světoznámých es typu Diego Maradony, Roberta Carlose, Patricka Kluiverta či Marca Materazziho, s tím, že absolvoval poradu i s manažerem Manchesteru United José Mourinhem.

Fanoušek Rudých ďáblů ukončil atletickou kariéru loni po světovém šampionátu a od té doby myslí jen a pouze na fotbal. "Být fotbalistou je můj osobní cíl. Nestarám se, co si o tom myslí ostatní. Když budu cítit, že na to nemám, řeknu: Víte co, zapomeňte na to. Nebudu ztrapňovat sám sebe. Ale když do toho půjdu a budu cítit, že to můžu dokázat, tak to zkusím. Je to můj sen a další kapitola mého života," nechala se slyšet jednatřicetiletá ikona, jež by ještě před sebou mohla mít pár let kariéry.

Sebevědomí bývalého atleta je dokonce takové, že myslí i na mezinárodní starty za Jamajku, již patří ve světovém žebříčku FIFA devětačtyřicátá pozice. "Myslím, že do nároďáku se můžu dostat lehce. Neřekl bych, že je teď nějak dobrý," uzavřel ten, jenž se chystá 10. června účastit také charitativního utkání Soccer Aid na Old Trafford.