Zidane v Realu = evropský teror aneb Jak reagoval evropský tisk na marné dobývání Bayernu?

Zidane v Realu = evropský teror aneb Jak reagoval evropský tisk na marné dobývání Bayernu?
OBSAHUJE OHLASY

Real Madrid, který útočí na třetí ovládnutí Ligy mistrů v řadě, dokázal vyloupit mnichovskou Allianz Arénu, čímž se potvrdilo, že Zinedine Zidane umí svůj hvězdný tým připravit na venkovní souboje. Jaké ohlasy mělo středeční semifinále nejprestižnější soutěže v evropském tisku?

"Real přečkal dlouhé minuty obléhání Bayernu. Pak přišla "Remontada" po gólech Marcela a Asensia. Trenér domácích Heynckes jen těžce rozdýchával zklámání," napsal španělský list AS.

"Hrozné, jaká efektivita! Šampion z posledních dvou ročníků má před domácí odvetou na San Bernabéu všechny trumfy ve svých rukou," vyšlo ve francouzském L´Equipe.

"Zidane v Realu = evropský teror. Kam přijede Real se Zidanem, tam vítězí. I nyní v Mnichově udělal velký krok směrem do finále," zaznělo na stránkách španělského deníku Marca.

"Zisk tří trofejí v této sezoně už je pouze v říši snů. Jupp Heynckes mohl svůj zápasový plán zahodit do koše," uvedl německý server sport1.de.

"Je třeba uvažovat realisticky, jestli má ještě Bayern nějakou šanci na postup. Nyní pomůže jedině zázrak," nebral si servítky německý Bild.

"Bayern nevyužil mnoho šancí a Real byl efektivní. Němci nevěděli, jak si poradit s nepříznivým stavem. Po brance na 1:2 vůbec neohrozili branku soupeře. Asensio s Marcelem snížili šance Bayernu na minimum," psal německý magazín Kicker.