Csaplár se veteránů nebojí a Příbram se chlubí návratem Rezka

Csaplár se veteránů nebojí a Příbram se chlubí návratem Rezka

Teplice už v novém soutěžním ročníku 2018/2019 nebudou potřebovat ofenzivního veterána a někdejšího českého reprezentanta v jedné osobě Jana Rezka, který se po roce vrací k řece Litavce a nadále si tak uchová prvoligový status.

Šestatřicetiletý hráč s minulostí ve Spartě, Krasnodaru, Famagustě, Limassolu i Viktorii Plzeň přichází do Příbrami ze severočeských Stínadel na přestup. 

"Honza si byl vědom, že by během následující sezóny již nedostával tolik příležitostí jako v té minulé, proto jsme se dohodli na tom, že mu umožníme odejít zpět do Příbrami. Za uplynulou sezónu mu však patří poděkování," uvedl sportovní ředitel Sklářů Jakub Dovalil.

Nováček nejvyšší tuzemské soutěže tak po Rudolfu Skácelovi, Miroslavu Slepičkovi či Peteru Grajciarovi přicítal dalšího velezkušeného "hráče v letech".

Fotbalista, jenž si vyzkoušel také angažmá v Číně, již působil v klubu Jaroslava Starky v letech 2015 - 2017 a za tu dobu si na své konto připsal pětapadesát ligových startů s bilancí devíti přesných zásahů.

V současné době se dolaďují detaily jeho nového kontraktu. Debut ve staronovém trikotu by si mohl nový svěřenec kouče Josefa Csaplára připsat již ve středu 11. července proti rumunskému celku FC Botosani.