Navrhněte svého kandidáta na Merit Award

Navrhněte svého kandidáta na Merit Award

Během Světového kongresu FIFPro, který se bude konat v listopadu 2018 v Římě, dojde mimo jiné k předání Merit Award. Tu obdrží hráč, který se zasloužil o mimořádný přínos ve prospěch společenské odpovědnosti. 

Česká asociace fotbalových hráčů byla jako členská hráčská asociace světové unie FIFPro vyzvána, aby navrhla své kandidáty, kteří si podle ní zaslouží tuto cenu získat.

Česká asociace fotbalových hráčů se ale rozhodla zapojit Vás, a proto bychom se touto cestou rádi zeptali na Vaše návrhy. Kdo by podle Vašeho názoru měl dostat Merit Award?

Mělo by se jednat o hráče, který se jakýmkoli způsobem podílí na činnosti, jejímž hlavním smyslem je nezištná pomoc společnosti na jakékoliv úrovni. Ať už jde o charitativní činnost, pořádání dobročinných akcí, nebo další aktivity. Zapojit se může hráč jakékoli soutěže, nebo třeba fotbalista, který už svou kariéru ukončil.

Vítěze, kterého během září vybere speciální komise, čeká velmi příjemná finanční odměna, získá šek ve výši 25.000 $. Tato částka by mu měla ještě více pomoci v realizaci jeho projektu.

Víte o někom, kdo by si Merit Award zasloužil? Dejte nám vědět na emailu info@cafh.cz nebo v komentářích pod příspěvkem na Facebooku.