Sarrimu utíká superstar! Hvězdný záložník je jednou nohou v Miláně

Sarrimu utíká superstar! Hvězdný záložník je jednou nohou v Miláně

Kouči Mauriziu Sarrimu na úvod angažmá v Chelsea utekl do Madridu brankář Thibaut Courtois. Náhradu si ale našel. V zimě by jej mohla opustit další hvězda - do Milána má prý namířeno Cesc Fabregas.

Odchovanec Barcelony se v prvním týmu FCB příliš neprosadil a jako mladík mířil do Arsenalu, kde se z něj stala hvězda a vykopal si zpět angažmá v Barceloně. Tam vydržel tři roky a zamířil ke hlavnímu rivalovi Gunners, k Chelsea, kde kope dodnes. Dalším týmem, se kterým bude Fabregasovo jméno spjaté, by mohl být AC Milán.

Právě tento tým je na vzestupu. Posílil jej hvězdný útočník Gonzalo Higuaín a po pár letech krize to konečně vypadá, že by se mohli Rosonerri dostat do Ligy mistrů. Je před nimi ale hodně práce. Kouč Gennaro Gatusso údajně kontaktoval Fabregase ohledně zimního přestupu a španělský reprezentant byl překvapivě pro.

Záloha Blues se po příchodu Jorginha a Matea Kovačiče poměrně přelidnila, nezapomínejme totiž na skvělého NGola Kantého. I přesto by ale Fabregas měl být pro Chelsea ztrátou. Proto by nejspíše Sarri sháněl patřičnou náhradu na jeho post, pokud by Fabregas skutečně odešel. 

Pokud by se Fabregas s Milánem dohodl, do Londýna by nejspíše putovala částka okolo 15 milionů liber.