Nový střelec Dukly Hadaščok: Vím, že bude potřeba dřít a bojovat, a to já mám rád

Nový střelec Dukly Hadaščok: Vím, že bude potřeba dřít a bojovat, a to já mám rád

Jednou z dosavadních zimních posil Dukly je sedmadvacetiletý útočník Vojtěch Hadaščok, jenž ještě na podzim pálil za druholigovou Vlašim.

Co od něj v Dejvicích čekat? "Jsem rychlejší útočník, pocházím z Opavy a poslední dva roky jsem odehrál ve Vlašimi, tam se mi hlavně minulý půlrok dost vydařil. S majitelem Dukly panem Pauknerem jsem byl v kontaktu asi rok, teď ale nastala ta správná chvíle pro můj přestup," ozřejmil na webu fkdukla.cz exliberecký hráč.

O silných stránkách má jasno také. "Určitě hbitost a dobrý přehled v šestnáctce, dokážu si najít místo a balon, z čehož plyne, že dobře využívám šance," pokračoval nový spoluhráč Ďuridy, Podaného, Hanouska, Holendy a spol.

O své roli už rozmlouval také se svým novým nadřízeným, kterým je Roman Skuhravý. "Určitě čeká góly! Budu se snažit pomoct týmu jakýmkoliv způsobem a řídit se pokyny trenéra. Určitě je ale hlavním cílem zvýšit nebezpečnost v ofenzivě," doplnil.

Toho, že budou na Julisce bojovat o záchranu a může přijít zvýšený tlak, se neobává. "Dukla prochází obměnou, tým se přebudovává, je tu velká chuť a touha stoupat nahoru a zlepšit stávající situaci za každou cenu. Tento přístup je mi blízký, vím, že bude potřeba dřít a bojovat, a to já mám rád. Vidím v tom velkou výzvu. Samozřejmě je pro mě velký impuls, že jsem se z druhé ligy vrátil opět do té první, a za tu možnost se chci Dukle odvděčit," uzavřel na stránkách fkdukla.cz Hadaščok.