Robben má první nabídku na stole, Bayern stále láká jeho případnou náhradu

Robben má první nabídku na stole, Bayern stále láká jeho případnou náhradu

Arjen Robben po sezóně opustí Bayern Mnichov, s kariérou ovšem končit nechce. Nyní dostal první nabídku, v létě by mohl odejít na Apeninský poloostrov. Německý gigant mezitím hledá za Nizozemce náhradu, Chelsea ale svou ofenzivní naději pustit nechce. 

Velmi brzy po startu letošní sezóny bylo zřejmé, že Arjen Robben v Bayernu Mnichov skončí. Po sezóně vyprší nizozemskému středopolaři kontrakt a německý velkoklub mu novou nenabídne.

Bayern Mnichov si místo něj vyhlédl hráče z Anglie, dorazit by měl teprve osmnáctiletý útočník Chelsea Callum Hudson-Odoi. Blues ovšem nechtějí hráče prodat za 30 milionů liber a sám manažer londýnského celku Maurizio Sarri uvedl, že Německo by pro tohoto hráče bylo ideální destinací.

Svou budoucnost samozřejmě řeší i Robben, jenž je nyní na marodce. Jeho otec a agent v jedné osobě má nyní na stole první oficiální nabídku, získat jej v létě chce Inter Milán.

A touto nabídkou je autor vítězné branky z finále Ligy mistrů 2013 poctěn. "Jsem velmi pyšný a šťastný, že jsem obdržel takovou nabídku. Posledních pár týdnů je složitých, především pro mého otce, který je mým agentem a naslouchá nabídkám," řekl Robben pro FCInterNews.it.

"Pro mě je budoucnost stále otevřená, stále čeká. Chci se dát zdravotně do pořádku, vrátit se do týmu a hrát svůj fotbal. Nevím, kdy se rozhodnu, ale stane se tak před koncem sezóny. Nebudu čekat až do konce, protože mám rodinu a musím vše naplánovat. Každopádně jsem vděčný za to, že kluby projevují o mě zájem," doplnil Robben. Dodejme, že se nadále spekuluje i o jeho návratu do Nizozemska. Zájem mají mít oba bývalé kluby, tedy Groningen a PSV Eindhoven.