Co bude s Robbenem za pár měsíců? Majitel sedmi německých titulů nastínil dva možné scénáře...

Stárnoucí nizozemský expres Arjen Robben už má před sebou v Bayernu Mnichov posledních pět šest měsíců. Poté Allianz Arenu opustí a jeho další kroky zatím nejsou známy...

Co bude s Robbenem za pár měsíců? Majitel sedmi německých titulů nastínil dva možné scénáře...

"Není na sto procent jasné, jestli chci pokračovat. Možná skončím úplně," nechal se slyšet na stránkách Kickeru čtyřiatřicetiletý křídelník s minulostí v Chelsea či Realu Madrid.

"Je to velký krok, o kterém se nelze rozhodnout ze dne na den. Přemýšlel jsem nad tím dlouho a tvrě. Jsem ale moc rád, že jsem tento krok udělal a oznámil to. To, že je to potvrzeno, je dobré i pro fanoušky a klub. Byl správný čas," pokračoval kolega Neuera, Ribéryho, Boatenga a spol., jenž už začal být spojován jak s Groningenem, tak s PSV Eindhoven.

O další budoucnosti se rozhodne podle možností, které se naskytnou za pár měsíců. "Jestli dostanu nabídku, o které budu stoprocentně přesvědčen, tak budu pokračovat. Pokud ne, může jít o definitivní konec," doplnil svěřenec sedmačtyřicetiletého kouče Nika Kovače, jenž se radoval z titulů hned ve čtyřech zemích.

Za bavorský kolos už hraje "skleněný muž nizozemského fotbalu" téměř dekádu, s tím, že za tu dobu nasbíral 305 soutěžních startů s bilancí 143 branek a 101 asistencí. Ve sbírce má i sedm mistrovských primátů.