Co bude s Robbenem za pár měsíců? Majitel sedmi německých titulů nastínil dva možné scénáře...

Co bude s Robbenem za pár měsíců? Majitel sedmi německých titulů nastínil dva možné scénáře...

Stárnoucí nizozemský expres Arjen Robben už má před sebou v Bayernu Mnichov posledních pět šest měsíců. Poté Allianz Arenu opustí a jeho další kroky zatím nejsou známy...

"Není na sto procent jasné, jestli chci pokračovat. Možná skončím úplně," nechal se slyšet na stránkách Kickeru čtyřiatřicetiletý křídelník s minulostí v Chelsea či Realu Madrid.

"Je to velký krok, o kterém se nelze rozhodnout ze dne na den. Přemýšlel jsem nad tím dlouho a tvrě. Jsem ale moc rád, že jsem tento krok udělal a oznámil to. To, že je to potvrzeno, je dobré i pro fanoušky a klub. Byl správný čas," pokračoval kolega Neuera, Ribéryho, Boatenga a spol., jenž už začal být spojován jak s Groningenem, tak s PSV Eindhoven.

O další budoucnosti se rozhodne podle možností, které se naskytnou za pár měsíců. "Jestli dostanu nabídku, o které budu stoprocentně přesvědčen, tak budu pokračovat. Pokud ne, může jít o definitivní konec," doplnil svěřenec sedmačtyřicetiletého kouče Nika Kovače, jenž se radoval z titulů hned ve čtyřech zemích.

Za bavorský kolos už hraje "skleněný muž nizozemského fotbalu" téměř dekádu, s tím, že za tu dobu nasbíral 305 soutěžních startů s bilancí 143 branek a 101 asistencí. Ve sbírce má i sedm mistrovských primátů.