Čelůstka už byl dvakrát váben do Sparty, seděl i s Rosickým: Bylo to pro mě citlivé téma

Čelůstka už byl dvakrát váben do Sparty, seděl i s Rosickým: Bylo to pro mě citlivé téma

Devětadvacetiletý stoper s minulostí ve Zlíně či Slavii Ondřej Čelůstka je momentálně na svém pátém zahraničním angažmá. Před Antalyasporem působil v Norimberku, Sunderlandu, Trabzonsporu a Palermu.

Podle kuloárních informací mohl po svém odchodu z druhé bundesligy skončit ve Spartě a s letenským "S" byl spojován také v loňském roce, když byl ještě v Generali aréně u kormidla Pavel Hapal...

"Zavolal trenér Pavel Hapal, že by měl vážný zájem. Seděl jsem i s Tomášem Rosickým, který začínal jako manažer. Vycítil jsem, že chce Sparta něco nového. Restart, bojovat o titul, a k tomu potřebuje stopera, který pomůže na hřišti i v kabině," uvedl na webu idnes.cz reprezentační obránce s deseti mezinárodními starty, jenž si užívá života u Středozemního moře.

Nakonec letenské vábení nevyslyšel i kvůli tomu, že v minulosti prošel konkurenční Slavií. "Bylo to pro mě citlivé téma. Slavia mi umožnila jít ven, byl to odrazový můstek do kariéry," ozřejmil na webu idnes.cz střední obránce, jenž si v Turecku zahrál ve společném dresu i s Nasrim či Eto´em.

A co kdyby se třetí tým uplynulého ročníku Fortuna:ligy ozval v létě i do třetice? Stoperský post ještě zřejmě bude řešen. "Zatím nikdo nevolal, tak nemá cenu se o tom bavit. Smlouvu v Antalyasporu mám ještě na rok. Pořád mám ambice, ale taky věk. Za chvíli mi blikne třicítka. Uvidíme," uzavřel idnes.cz citovaný důrazný borec, který se bez problémů domluví anglicky, německy i italsky.