Horké přestupové novinky: Raiola promluvil o Pogbovi, šéf Barcelony o Neymarovi s Griezmannem

Horké přestupové novinky: Raiola promluvil o Pogbovi, šéf Barcelony o Neymarovi s Griezmannem

Přestupové okno je již v plném proudu a většinu z nás pochopitelně zajímá, kdo další přibude na seznam velkých letních transferů. Všechny indicie nás směrují k takovým jménům, jako jsou Pogba, Lukaku, Coutinho, Neymar nebo De Ligt. Co o jejich přestupu řekli lidé, kteří k nim mají nejblíže?

Paul Pogba - Manchester United → Juventus/Real Madrid

Začneme-li na britských ostrovech, kde je v posledních týdnech Manchester United velkým přestupovým tématem číslo jedna, pak je třeba zohlednit, že více než příchody se zde řeší právě odchody. Rozsáhlá fanouškovská základna si i napříč svým pravidelným stížnostem přeje, aby taková opora, jakou Paul Pogba představuje, zůstala. Její názor je však odlišný.

„Každý v klubu ví, co si Paul přeje. Manažer, ředitel, hráči, prostě všichni. Mým úkolem je udělat to nejlepší, abych naplnil představy svého klienta. Pro Pogbu nastal čas, aby se posunul dál,“ uvedl během pátečního podvečera agent francouzského záložníka Mino Raiola, který tím jenom přiživil spekulace o hráčově odchodu.

Rozhovor proběhl v deníku The Times, kde také padly i další zajímavé informace. Mezi ně se dají zařadit kandidáti, jimiž jsou Real Madrid a Juventus. První jmenovaný je ochotný zaplatit tučnou sumu 150 milionů eur, druhý na tak velký transfer nemá peníze. Je však možné, že se Juve bude snažit dohodu vyvážit hráčskou výměnou.