Solskjaer se konečně vyjádřil k Lukakovi! Je hráč prodejný?

Solskjaer se konečně vyjádřil k Lukakovi! Je hráč prodejný?

Romelu Lukaku za dva roky na Old Trafford nepotvrdil pověst střelce, s kterou ho Rudí ďáblové kupovali z Evertonu, a po dvou letech si podle mnohých médií má balit kufry. Ke hráči, o kterého stojí Inter Milán, se ale až do teď nevyjádřila dost důležitá osoba - Ole Gunnar Solskjaer.

Norský trenér Manchesteru United to ale tak nebere. Lukaku není žádné ořezávátko, vždyť vstřelil 28 ligových gólů v 66 zápasech. V Evertonu se mu dařilo více, jeho angažmá v Manchesteru ale není takový propadák, jak se některá média snaží říct. Tak to bere i Solskjaer. Ten by byl rád, aby Lukaku na Old Trafford zůstal a ještě se zlepšil.

Přes to všechno ale Belgičanova budoucnost v Manchesteru není jistá. O hráče stojí (očividně kromě Manchesteru United) také Inter Milán, ale podle všeho i Paris Saint-Germain, Bayern Mnichov nebo i Everton, odkud přišel. "Příští týden se rozhodne," sdělil Lukaku novinářům.

"Lukaku? Jsem si jistý, že na začátek sezóny tu zůstane. Je neprodejný," domnívá se nicméně norský kouč. "Ale uvidíme, co přinese start nového ročníku," dodal Solskjaer. Ten doufá, že s Rudými ďábly příští rok získá nějakou trofej. A zároveň věří, že u toho bude i Romelu Lukaku...