Pět známých evropských adres, které během 18 měsíců na ostrovech zaujal exsparťan Dúbravka

Pět známých evropských adres, které během 18 měsíců na ostrovech zaujal exsparťan Dúbravka

Newcastle United, který by měla v dohledné době odkoupit investiční skupina Bin Zayed Group ze Spojených arabských emirátů, může přijít o svou brankářskou jedničku Martina Dúbravku.

Straky, které má převzít nynější manažer Sheffieldu Wednesday Steve Bruce, by nemusely odolat zájmu o zkušeného exsparťanského gólmana, kolem něhož momentálně krouží až pět evropských značek.

Podle Daily Mail jsou jen v Premier League tři zájemci, a sice Aston Villa, která je mezi anglickou elitou nováčkem, dále Tottenham Hotspur, kde už několik let jasně vládne Hugo Lloris a Manchester United. Ten však pouze v případě, pokud by se mu nepodařil prodloužit kontrakt s Davidem de Geou.

O někdejšího strážce svatyně Slovanu Liberec je však zájem i mimo ostrovy. Zmíněný anglický deník referuje o vábení francouzského Monaka i portugalského Porta, se kterým byl v posledních týdnech spojován také Tomáš Koubek z Rennes.

Slovenský reprezentant s cenovkou 6 milionů eur je součástí St. James Parku od ledna 2018 a za rok a půl odchytal za tamní United 50 soutěžních zápasů.

První příprava léta čeká Newcastle ve středu proti Wolverhamptonu Wanderers. Další přípravné duely jsou naplánovány proti skotskému Hibernianu či francouzskému Saint-Étienne.