United by za současné konstelace nepomohli ani Messi s Ronaldem, tvrdí Berbatov

United by za současné konstelace nepomohli ani Messi s Ronaldem, tvrdí Berbatov

Bývalý přední kanonýr Rudých ďáblů Dimitar Berbatov, jenž stačil za jedenáct let mezinárodní kariéry nasbírat 78 zápasů a 48 přesných zásahů, se nechal slyšet, že je dvacetinásobný anglický šampion z divadla snů na Old Trafford v tak velké krizi, že by v něm nevynikaly ani superhvězdy typu Cristiana Ronalda či Lionela Messiho.

Norským manažerem Solskjaerem vedený dvanáctý tým tabulky, který ztrácí na vedoucí Liverpool již patnáct bodů a prožívá nejhorší start do sezony za poslední tři dekády, podle jeho názoru doplatil na to, že pustil do Itálie Romelua Lukaka i Alexise Sáncheze...

"Když se zbavíte dvou vašich nejlepších útočníků, pak musíte přivést minimálně jednoho," kroutil hlavou nad transferovou politikou svého bývalého chlebodárce slavný Bulhar, jehož slova vyšla na webu sport.sk.

"Všichni vidí, že Manchester United potřebuje správnou náhradu. Anthony Martial byl zraněný a dalšího opravdového a osvědčeného útočníka nemají," pokračoval někdejší hráč Tottenhamu, Leverkusenu, Fulhamu, Monaka či Paoku Soluň, jenž ukončil profi kariéru v letošním roce.

Vůbec nejvíce postrádá na současné rudé straně města týmovost a táhnutí za jeden provaz. "Zimní přestupové období je náročné a Manchester United se také ani na hřišti vůbec nechová jako jeden tým s jednotnou tváří. Je úplně jedno, jak jste dobří, ani Lionel Messi s Cristianem Ronaldem by vám nepomohli, protože i oni by měli problém prosadit se v takovém mužstvu," nebral si servítky sportem.sk citovaný osmatřicetiletý internacionál, jenž odehrál za United 149 soutěžních zápasů s bilancí 56 branek a 27 gólových asistencí.