Monako těsně vyzrálo nad Nantes, Lille rozdrtilo Bordeaux

Zajímavá utkání má o víkendu na programu i francouzská liga, jejíž jedenácté ligové kolo otevřel v pátek večer souboj Nantes a Monaka. Lille pak otevřelo sobotu vítězstvím 3:0 nad Bordeaux. Dijon prohrál v Bretani, zatímco Lyon doma vyhrál nad Métami. V duelu Montpellieru a Angers branka nepadla. Remízou skončilo i utkání Reims - Nimes a jediný gól padl ve Štrasburku, kde se představilo Nice.

V utkání Nantes a knížat z Monaka padla jediná branka, jejím autorem byl ve 22. minutě útočník Wissam Ben Yedder, jenž tak hostům zaijstil vítězství 1:0. Lille šlo do vedení už v prvním poločase, kdy se prosadil André. Bordeaux na to nedokázalo zareagovat a naopak dvakrát inkasovalo, Lille tak bezpečně zvítězilo 3:0.

Stade Brest sice doma dohrávalo v deseti, přesto však bez problému vyhrálo 2:0. Stejným poměrem vyhrál i Olympique Lyon na domácím hřišti proti Métám, v zápase Montpellieru a Angers mezitím branka nepadla. Gólu se nedočkali ani v Remeši, kam zavítalo Nimes a jedinou trefu v utkání Štrasburk - Nice si připsal domácí Thomasson, jenž svému týmu zajistil tři body.