Nový nejlepší střelec ligy Musa si své dny v Edenu hodně užívá: Slavia je velký klub s obrovským potenciálem

Nový nejlepší střelec ligy Musa si své dny v Edenu hodně užívá: Slavia je velký klub s obrovským potenciálem
OBSAHUJE VIDEO

Slávisté nepolevili ani po jistotě mistrovského titulu a jablonecké konto zatížili v Edenu čtyřmi přesnými zásahy. Autorem dvou z nich byl Petar Musa.

Mladý chorvatský útočník se díky nedělnímu výkonu vyšvihl do čela střelecké tabulky, jíž vévodí se třinácti přesnými zásahy a má o branku více než trojice Kanga, Kozák a Řezníček.

Bývalému forvardovi Liberce či Viktorie Žižkov navíc utekl hattrick - v závěru totiž neproměnil pokutový kop. "Těší mě výhra, ale trochu mě mrzí, že jsem tu penaltu nedal. To ale nevadí. Hlavní je, že jsme vyhráli. Proti Jablonci jsme potvrdili, že jsme nejlepší tým a ukázali jsme, že tam, kde se nacházíme, jsme zaslouženě," zářil perspektivní svěřenec Jindřicha Trpišovského, jenž prozradil, že mu jeho spoluhráči chtějí ke střelecké koruně pomoci a v kabině se o tom často baví.

Do konce soutěže chybí dvě kola. Jak velkou motivací je pro něj vedení ve střelecké tabulce? "Já jsem mladý hráč, musím mít velkou motivaci každý zápas. Chci hrát naplno, podávat kvalitní výkony a vítězit. Proto znovu říkám, že je nejdůležitější naše výhra," pokračoval kolega Tecla, Oscara, Provoda a spol.

To, že by útočil na nejlepšího střelce celé soutěže, by však na startu podzimu a možná ještě v zimní přestávce po dalším přesunu nečekal. "Hrozně si to užívám, je to skvělé. Mám dobrý pocit, Slavia je velký klub s obrovským potenciálem. Kluci v kabině jsou taky úžasní, a to stejné platí o fanoušcích. Všechno je tady fakt super. Jsem moc rád, že tu můžu hrát a být člen takového týmu," uzavřel Musa, jehož sešívaný tým se představí v neděli na severočeském stadionu U Nisy, kde je doma finalista poháru Slovan Liberec, jehož kádr velmi dobře zná a pravděpodobně bude mít opět o motivaci navíc.