Trpišovský o velké izolaci: V podstatě jsme rezignovali na soukromý život, jsme jen v práci nebo doma

Trpišovský o velké izolaci: V podstatě jsme rezignovali na soukromý život, jsme jen v práci nebo doma

Jediné dva týmy, které v prvních dvou kolech nového ročníku Fortuna:ligy ještě neinkasovaly, jsou třetí Bohemians Praha 1905 a vedoucí Slavia, jíž navíc může v rámci reprezentační pauzy hřát bravurní skóre 9:0.

Dalším, na koho úřadující mistři z Edenu v rámci nejvyšší soutěže narazí, jsou Pardubice, se kterými změří síly 12. září. Ve Vršovicích už však myslí i na předkolo Ligy mistrů, kvůli kterému musí být za současné pandemické situace v přísné izolaci...

"Jsme bohužel v dost velké izolaci, zasahuje to i dennodenní život, nebo třeba kontakt s fanoušky po zápase. Chceme ale udělat maximum, abychom se nákaze vyhli," uvedl po skalpu Příbrami hlavní kouč slavného "S" Jindřich Trpišovský.

"Vidíme, co se děje po celé Evropě. Máme teď dobrou formu, před sebou důležité zápasy a nechceme, aby se nikdo nakazil. Protokol, který dodržujeme, je dost přísný, pohybujeme se v podstatě jen tady v hermeticky uzavřených prostorech, kam se dostanou jen otestovaní lidé. Jezdíme jen domů, rezignovali jsme v podstatě na soukromý život, jsme jen v práci nebo doma," posteskl si čtyřiačtyřicetiletý šéf Koláře, Bořila, Coufala a spol. na stránkách slavia.cz.

"Mě se to týkalo i dříve, teď už vědí, jaké to je, i hráči. Dáváme si dobrý pozor, nechceme to nikdo dostat, hráč, který se nakazil na soustředění, se z toho opakovaně nemůže dostat. Je to pro nás v podstatě to nejmenší, co můžeme obětovat,“ uzavřel renomovaný stratég s minulostí v Liberci a na Žižkově.

Slavii spíš ohrozí Sparta a Vystrčilova cesta než tahle Plzeň. Kolářova penalta? Příbram si zesměšnění zaslouží